دانلود نرم افزار تبدیل تصاویر رستر (بیت مپ) به وکتور – Algolab Raster to Vector Conversion Toolkit

نرم افزار Algolab Raster to Vector Conversion Toolkit

 

تصاویر Raster یا همان بیت مپ ها از پیکسل ها ساخته شده اند. کیفیت این تصاویر بستگی به تعداد این مربع های کوچک (پیکسل های موجود در آن) بستگی دارد که با رزولوشن (resolution) آن را بیان می کنند، این تصاویر ممکن است در اثر تغییر اندازه کیفیت خود را از دست بدهند. در مقابل تصاویر وکتور(Vector) از خطوط و منحنی هایی تشکیل شده است که توسط فرمول های ریاضی تشکیل می شوند. همچنین آن ها را به عنوان تصاویر oriented می شناسند. آن ها مستقل از resolution هستند، بدین معنی است که شما می توانید به هر اندازه ای که بخواهید آن ها را scale کنید بدون این که جزییات آن ها از بین برود.
نرم افزار Algolab Raster to Vector Conversion Toolkit یکی از برنامه هایی است که جهت تبدیل تصاویر رستر (بیت مپ) به تصاویری در فرمت برداری (وکتور) طراحی شده تا بتوان از تصاویر و عکس های عادی که غالباً در فرمت های بیت مپ هستند استفاده هایی بهتر و بدون افت کیفیت در طراحی ها داشت.

توسط نرم افزار فوق به راحتی میتوان نقشه های معماری، فنی و حتی نقاشی های عادی را نیز پس از اسکن به فرمت مناسب قابل استفاده در AutoCAD تبدیل نمود. از دیگر کاربردهای این نرم افزار میتوان تبدیل نقشه های قدیمی پس از اسکن به فرمت AutoCAD را برشمرد که آن نیز می تواند سبب صرفه جویی قابل توجه در وقت و هزینه گردد. Algolab Raster to Vector Conversion Toolkit از دامنه وسیعی از فرمت های خروجی پشتیبانی می کند به صورتی که حتی میتوان بردارهای نهایی را در قالب یک فایل متنی Text مورد مطالعه قرار داد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Algolab Raster to Vector Conversion Toolkit:

– پشتیبانی از فرمت های ورودی BMP, TIFF, JPEG, PNG, PCX, TGA
– پشتیبانی از انواع فرمت های تصاویر بدست آمده از اسکن با اسکنر ها
– پشتیبانی از فرمت های خروجی DXF (AutoCAD), AI (Adobe Illustrator), EMF ( Enhanced metafile, WMF و ASCII XY ( MS Excel, Mathematica, Lotus 123 etc.)
– تبدیل انواع نقشه های کاغذی فنی، مکانیکی، معماری و … به فایل قابل استفاده در اتوکد
– تبدیل نقشه های قدیمی پس از اسکن به فرمت AutoCAD
– دارای جعبه ابزار با ویژگی های منحصر بفرد در اصلاح
– تولید خروجی در کیفیت بالا
– و …

bestgfx

 

 

 

** Algolab-Raster-to-Vector **

download_button10

حجم فایل : 1.95 مگابایت